Přestaňte čekat, až se nějaká věc stane

O kurzech, které vytvářím na míru jednotlivcům i týmům a kde se i osobně potkáme, se dočtete ještě o kousek níže. IHNED bez čekání na vypsání termínu je vám však k dispozici E-program Úspěšný manažer, jehož jsem spoluautorkou pod hlavičkou portálu Svobodná mysl.  Zcela ZDARMA je k dispozici na webu Svobodná mysl také  E-program Úspěšný člověk.

ÚSPĚŠNÝ MANAŽER

E-program je vytvořen zkušenými profesionály pro podnikatele, manažery všech úrovní, majitele velkých i malých firem, živnostníky, volnonožce.


ÚSPĚŠNÝ ČLOVĚK

Je jedno kým jste, kolik je vám let a jaké máte zkušenosti. Důležité je jen, jestli chcete a potřebujete něco zlepšit. Tento E-program můžete využít ZDARMA.

Pomáhající profese a úspěch se nevylučují

Spolupracuji velmi úzce s lidmi v pomáhajících profesích. Vím, že je možné poskytovat vysoce osobní péči a přístup, zároveň prosperovat, být úspěšný na trhu a budovat si pověst profesionála. Nic z toho se nevylučuje. O tom jsou moje kurzy a workshopy. Baví mě pomáhat druhým a dělit se s nimi o své znalosti.  Proto s vámi budu s chutí pracovat na workshopu Úspěšný profesionál.

ÚSPĚŠNÝ PROFESIONÁL

Je vlastně jedno, jestli si na kurzu budujete kosmetický salón nebo designérskou značku. Vím, že je možné úspěšně pomáhat - tedy prosperovat a mít se dobře.

Rozvoj na míru vašim potřebám

Za svou dlouholetou praxi jsem odučila více než 1 000 hodin na kurzech, praktických workshopech a IDEAshopech. Jsem autorka a lektorka programů, které jsou o komunikaci, určení hodnot, vizí a dosažitelných cílů. Společně nalézáme efektivní cesty a nástroje k jejich naplnění. Některé kurzy nebo IDEAshopy jsou určené pro osobní rozvoj, jiné uspokojí klienty z firemního prostředí. Jsem připravena zajistit kurz nebo praktický IDEAshop na míru s ohledem na potřeby a požadavky vašeho týmu nebo celé společnosti.

DOMLUVTE SE - MŮŽEME SI ROZUMĚT

Celý život komunikujeme a také si celý život stěžujeme: "on to udělal jinak, než jsem chtěl" nebo "nevím, co po mě chce" apod. Co se ztrácí v naší komunikaci? Proč si nerozumíme tak, jak chceme? Vše důležité o tom, jak se dobře domluvit se dozvíte na tomto workshopu.


EFEKTIVNÍ KOMUNIKACE S MÉDII I.

Kurz je prakticky zaměřen na definování a pochopení požadované kvality vstupů připravovaných pro média (například tiskových konferencí, PR článků, analýz, vystoupení v médiích). V semináři je kladen důraz na praktickou část formou praktických audiovizuálních cvičení.


ČLOVĚK JAKO DOBRÁ FIRMA

Cílem jednodenního kurzu je zahájení práce na osobním rozvoji s cílem sebepojetí jako “dobré značky” na základě reflektovaných specifických osobních přístupů a pohledu na vlastní kompetence prostřednictvím kontextu ředitele akciové společnosti.


KOMUNIKACE JAKO NÁSTROJ EFEKTIVNÍHO ŘÍZENÍ

Kurz je zaměřen na zvyšování manažerských kompetencí pomocí komunikačních dovedností, přístupů a filosofií, které jsou klíčové pro správné předání, pochopení a kontrolu předávaných úkolů. Kurz je možné připravit a klíč pro vaši firmu.